NATJEČAJ

Na temelju članka 107. stavka 1. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ( NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10.-ispravak, 90/11., 5/12, 16/12,  86/12, 94/03, 151/14, 7/17 i 68./18.)

SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA KRALJA ZVONIMIRA

Ikičina 30,22300 Knin

raspisuje

za zasnivanje radnog odnosa

1. za radno mjesto nastavnik matematike  neodređeno nepuno radno vrijeme 16 sati nastave tjedno ukupno 32 sata tjedno.
  2. za radno mjesto nastavnika TZK određeno nepuno radno vrijeme za 10 sati nastave ukupno 22 sata tjedno.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Natječajna dokumentacija se ne vraća.

Uz prijavu kandidati su dužni priložiti:

• životopis,
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu,
  • potvrdu iz matične evidencije HZMO-a,
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi,(preslik)
  • uvjerenje nadležnog suda da se ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela iz članka 106. st. 1. i 2. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od dana raspisivanja natječaja

Osim navedenih uvjeta kandidati moraju ispunjavati opće i zakonom propisane uvjete.

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. stavku 1.-3. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN br. 121/17) uz prijavu na natječaj dužni su, pored svih dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta iz natječaja, priložiti i dokumentaciju propisanu člankom 103. stavkom 1. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (poveznica na internetsku stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prva prednosti pri zapošljavanju:

Izabrani kandidat nakon izbora dužan je dostaviti izvornike traženih dokumenata.

Za istoga se može od Ministarstva pravosuđa zatražiti izdavanje posebnog uvjerenja za fizičke osobe sukladno članku 13. Zakona o pravnim posljedicama osude, rehabilitaciji i kaznenoj evidenciji (»Narodne novine« br. 143/12. i 105/15.). Zaposlenje u Školi ne može ostvariti osoba za koju postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa u školskoj ustanovi u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Za izabranog kandidata tražit će se provjera vjerodostojnosti isprave o stupnju obrazovanja od nadležne obrazovne ustanove.

Prijavom na Natječaj kandidat je suglasan da Srednja strukovna škola Kralja Zvonimira može prikupljati, koristiti i obrađivati njegove osobne podatke isključivo u svrhu provedbe Natječajnog postupka sukladno odredbama Uredbe (EU) 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 27. travnja 2016. godine o zaštiti pojedinaca u vezi s obradom osobnih podataka i o slobodnom kretanju takvih podataka te o stavljanju izvan snage Direktive 95/46/EZ (Opća uredba o zaštiti podataka) i odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti osobnih podataka (N.N. 42/18).

Kandidatom prijavljenim na natječaj smatrat će se samo osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu te ispunjava formalne uvjete natječaja, odnosno osoba koja ne ispunjava formalne uvjete, samo u slučaju da se na natječaj nije prijavila niti jedna osoba s formalnim uvjetima.

Prijava na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se neposredno ili poštom u roku od osam (8) dana od dana objave natječaja na adresu:

Srednja strukovna škola Kralja Zvonimira

Ikičina 30,22300 Knin

(za natječaj – radno mjesto za koje se kandidat prijavljuje)

Sukladno Pravilniku o načinu , postupku i vrednovanju kandidata pri zapošljavanju Povjerenstvo za vrednovanje kandidata će objaviti na mrežnoj stranici Škole:  http://www.ss-strukovna-kralja-zvonimira-kn.skole.hr  , mjesto, vrijeme i način testiranja te pravne i druge izvore. Kandidati koji su pravodobno podnijeli prijavu te ispunjavaju uvjete natječaja obvezni su pristupiti  testiranju – pisanoj provjeri. Formalni kandidati sa liste kandidata koja će biti objavljena na mrežnim stranicama škole pristupaju testiranju koje obuhvaća opći dio, posebni dio i razgovor.

Kandidati koji zadovolje na testiranju ostvaruju pravo na pristup razgovoru.

Rezultati testiranja kao i poziv na razgovor bit će objavljeni na mrežnoj stranici škole: http://www.ss-strukovna-kralja-zvonimira-kn.skole.hr

Rezultati natječaja odnosno odabir kandidata bit će objavljen na stranicama škole te pisanim putem na adresu iz prijave na natječaj kandidata.

Ovaj natječaj objavljuje se na mrežnim stranicama i oglasnim pločama HZZ-a te mrežnim stranicama i oglasnim pločama Srednje strukovne škole kralja Zvonimira.

Natječaj otvoren 10.12.2019.

Traje do 18.12.2019.

Ravnatelj:

Stipe Djaković, dipl.ing.

KLASA: 602-03/19-01/765

URBROJ: 2182/1-12/2-11-01-19

Knin, 09.12.2019.

objavio: Kata Duilo   datum: 10. 12. 2019.

« Ožujak 2024 »