Školska godina: 2017./2018.

Voditeljica aktivnosti: Marjeta Amanović, prof. matematike i fizike

Sudionici aktivnosti: učenici 1.- 4. razreda Srednje strukovne škole Kralja Zvonimira u Kninu- sva usmjerenja

Cilj aktivnosti: popularizacija matematike, izgradnja pozitivnog stava učenika prema matematici, otkrivanje zabavne strane matematike, poticaj učenika za nastavak matematičkog obrazovanja,  priprema učenika za natjecanja Mat-liga , digitalin alati u nastavi matematike.

Vrijeme realizacije: jedan školski sat tjedno u dogovoru s učenicima 2017./2018.

Načini realizacije: rješavanje zadataka, istraživački rad, problemski zadaci , učenje novih IKT tehnologija

Rezultati natjecanja Mat-lige

Školska godina: 2020./2021.

Voditeljica aktivnosti: Marjeta Amanović

Sudionici aktivnosti: učenici 1.-4.  razreda Srednje strukovne škole Kralja Zvonimira u Kninu- sva usmjerenja

Cilj aktivnosti: popularizacija matematike, izgradnja pozitivnog stava učenika prema matematici, otkrivanje zabavne strane matematike, poticaj učenika za nastavak matematičkog obrazovanja, priprema učenika za natjecanja Mat-liga , digitalin alati u nastavi matematike.

Vrijeme realizacije: jedan školski sat tjedno u dogovoru s učenicima tijekom školske godine 2020./2021.

Načini realizacije: rješavanje zadataka, istraživački rad ,problemski zadaci, učenje novih IKT tehnologija

Rezultati natjecanja Mat-lige

Realizirani e Twinning projekt: Vizualna matematika i VLR Math čiji su rezultati postavljenj na stranicu škole.

Školska godina: 2021./2022.

Voditeljica aktivnosti: Marjeta Amanović

Cilj aktivnosti: popularizacija matematike, izgradnja pozitivnog stava učenika prema matematici, otkrivanje zabavne strane matematike, poticaj učenika za nastavak matematičkog obrazovanja, priprema učenika za natjecanja , digitalin alati u nastavi matematike, realizacija e Twinning projekata.

Načini realizacije: rješavanje zadataka, istraživački rad , rješavanje problemskih zadataka, učenje novih IKT tehnologija

Učenici su sudjelovali na natjecanju Dalmatinski festival matematike te sudjelovali u e Twinning projektima e-Trigonometrija i Dynamic Geometry, Suuny World of Math.

« Svibanj 2021 »