Školska godina: 2016./2017.

Voditeljica aktivnosti: Marjeta Amanović, prof. matematike i fizike

Sudionici aktivnosti: učenici 1.- 4. razreda Srednje strukovne škole Kralja Zvonimira u Kninu- sva usmjerenja

Cilj aktivnosti: popularizacija matematike, izgradnja pozitivnog stava učenika prema matematici, otkrivanje zabavne strane matematike, poticaj učenika za nastavak matematičkog obrazovanja, priprema učenika za natjecanja Mat-liga , digitalin alati u nastavi matematike.

Vrijeme realizacije: jedan školski sat tjedno u dogovoru s učenicima 2016./2017.

Školska godina: 2017./2018.

Voditeljica aktivnosti: Marjeta Amanović, prof. matematike i fizike

Cilj aktivnosti: popularizacija matematike, izgradnja pozitivnog stava učenika prema matematici, otkrivanje zabavne strane matematike, poticaj učenika za nastavak matematičkog obrazovanja,  priprema učenika za natjecanja Mat-liga , digitalin alati u nastavi matematike.

Vrijeme realizacije: jedan školski sat tjedno u dogovoru s učenicima 2017./2018.

Školska godina: 2018./2019.

Voditeljica aktivnosti: Marjeta Amanović, prof. matematike i fizike

Sudionici aktivnosti: učenici 1.-4.  razreda Srednje strukovne škole Kralja Zvonimira u Kninu- sva usmjerenja

Vrijeme realizacije: jedan školski sat tjedno u dogovoru s učenicima tijekom školske godine 2018./2019.

Školska godina 2019./2020.

Voditeljica aktivnosti: Marjeta Amanović

Sudionici aktivnosti: učenici 1.-4. razreda Srednje strukovne škole Kralja Zvonimira u Kninu- sva usmjerenja

Vrijeme realizacije: jedan školski sat tjedno u dogovoru s učenicima tijekom školske godine 2019./2020.

Školska godina: 2020./2021.

Voditeljica aktivnosti: Marjeta Amanović

Vrijeme realizacije: jedan školski sat tjedno u dogovoru s učenicima tijekom školske godine 2020./2021.

Rezultati natjecanja:

« Lipanj 2021 »